რაგბი ევროპა  |  2020

განრიგი

     რაზმი

     პირისპირ

     შარშან

     დასაბამიდან

13/03_2020 @ 03.51

07/03

XXI  სეზონი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

საქართველო

19

+128

28

/

06

181

:

053

4

-

0

 

3

2

პორტუგალია

9

+1

10

/

11

87

:

086

2

-

2

 

1

3

ესპანეთი 

9

-4

12

/

09

78

:

082

2

-

2

 

1

4

რუსეთი

8

-37

9

/

15

75

:

112

2

-

2

 

0

5

ბელგია

7

-59

9

/

20

84

:

143

1

-

3

 

3

6

რუმინეთი

5

-29

7

/

14

73

:

102

1

-

3

 

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;

+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]

                        ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება] წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ცალკე +1 ბონუსი = სლემის შესრულება [ხუთივე მატჩის მოგება]

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგი, [2] ამ მატჩში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;

                    სამ | მეტ გუნდში [3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

$ საქართველო

41:13

რუმინეთი

დინამო არენა

18.00

ფოლი [ინგ]

წარსული  |  23 კაცი  |  ცოცხალი  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

01/02

რუსეთი

12:31

ესპანეთი $

სოჭი

15.00

პიარდი [იტა]

შაბ

01/02

პორტუგალია

23:17

ბელგია $

ლისაბონი

19.00

გროუვ-ვაით [შტლ]

კვი

09/02

ესპანეთი

10:23

საქართველო

მადრიდი

15.45

ევანს [უელ]

წარსული  |  23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

08/02

$ ბელგია

38:12

რუსეთი

ბრიუსელი

18.00

თევზაძე [საქ]

შაბ

08/02

პორტუგალია

22:11

რუმინეთი

კალდაშ’და’რაინია

19.00

კეირ [სფრ]

შაბ

22/02

$ საქართველო

78:06

ბელგია

აია არენა

15.00

შერბან [რუმ]

წარსული  |  23 კაცი  |  ცოცხალი  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

22/02

რუმინეთი

24:07

ესპანეთი

ბოტოშანი

17.00

ამაშუკელი [საქ]

შაბ

22/02

რუსეთი

19:18

პორტუგალია $

კალინინ’გრადი

18.00

ატორასაგასტი [ესპ]

შაბ

07/03

პორტუგალია

24:39

საქართველო $

პარიზი, ჟან ბუენ

19.00

ბლეინ [შტლ]

წარსული  |  23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

07/03

რუსეთი

32:25

რუმინეთი $

კრასნოდარი

15.00

ჯოუნზ [უელ]

შაბ

07/03

$ ბელგია

23:30

ესპანეთი

ბრიუსელი

18.00

გალაჰერ [ირლ]

შაბ

14/03

საქართველო

გადაიდო

რუსეთი

ვაკე, მესხი

16.00

ბრუსე [სფრ]

წარსული  |  23 კაცი  |  ცოცხალი  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

14/03

რუმინეთი

გადაიდო

ბელგია

ბოტოშანი

17.00

თემპესთ [ინგ]

კვი

15/03

ესპანეთი

გადაიდო

პორტუგალია

მადრიდი

15.45

ბასბი [ირლ]

დარჩენა | ამოსვლა

შაბ 27/06 ჩვენი 6 0:0 ალაფის 1 ჩვენის მოედანი __.__ _____ [___]