2020-21  |  ჭაბუკთა "" ლიგა | ვერცხლი | დასავლეთი

 

17/06_2021 @ 22.07

დებულება   |   წინა სეზონი   |   აქამდელი პრიზიორები

მონაწილეობენ 2004-2005 წლებში დაბადებული ჭაბუკები

  ოქროს ჯგუფი

  ვერცხლის აღმოსავლეთი

  დასავლეთის ვერცხლის პლეი’ოფი

დასავლეთის კლასიფიკაცია

1

ბათუმი 2

2

ზუგდიდი

3

ქობულეთი

4

ჭიათურა

5

ლანჩხუთი

6

ზესტაფონი

7

ბათუმი 3

8

არესი

9

ტაო

10

აია 2

11

ოზურგეთი

12

თერჯოლა

ბათუმი 2 ითამაშებს "ბ" ლიგის ოქროს პლეი’ოფში

საკლასიფიკაციო მატჩები

I ტური

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

ზუგდიდი (ა1)

10:22

ბათუმი 2 (ბ1)

19/05

15.00

ზუგდიდი

შავგულიძე

ქობულეთი (ბ2)

24:10

ჭიათურა (ა2)

19/05

15.00

ქობულეთი

ზიბზიბაძე

ოზურგეთი (ა6)

3:58

აია 2 (ბ6)

19/05

15.00

ოზურგეთი

მარგველაშვილი

ბათუმი 3 (ბ4)

33:0

თერჯოლა (ა4)

20/05

15.00

ბათუმი

ზვიადაძე

ტაო (ა5)

10:48

არესი (ბ5)

20/05

15.00

ასპინძა

ჩოგოვაძე

ზესტაფონი (ბ3)

13:10

ლანჩხუთი (ა3)

20/05

18.00

ზესტაფონი

გორგულაძე

II ტური

ბათუმი 2 (ბ1)

22:7

ზუგდიდი (ა1)

26/05

15.00

ბათუმი

მარგველაშვილი

ჭიათურა (ა2)

27:15

ქობულეთი (ბ2)

26/05

15.00

ჭიათურა

გორგულაძე

არესი (ბ5)

45:3

ტაო (ა5)

27/05

13.00

ქუთაისი

ზიბზიბაძე

ლანჩხუთი (ა3)

10:5

ზესტაფონი (ბ3)

27/05

15.00

ლანჩხუთი

შავგულიძე

თერჯოლა (ა4)  -5  

0:30

ბათუმი 3 (ბ4)

27/05

15.00

თერჯოლა

მარგველაშვილი

აია 2 (ბ6)

49:7

ოზურგეთი (ა6)

28/05

13.00

ქუთაისი

მარგველაშვილი

"ა" ჯგუფი

29/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

რაგბის კლუბი  ზუგდიდი 

10

10

0

0

5

0

0

239

:

031

+208

45

2

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

10

7

0

3

5

1

0

233

:

049

+184

34

3

გურია  ლანჩხუთი

10

7

0

3

3

2

0

144

:

052

+92

33

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

10

2

0

8

0

4

0

54

:

219

-165

12

5

არწივები  ოზურგეთი

10

2

0

8

0

1

0

56

:

240

-184

9

6

ციცქა  თერჯოლა

10

2

0

8

1

3

5

92

:

227

-135

7

განრიგი  [თაბახზე ამოსაბეჭდად]
ქულათა ნიხრი
    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

 

"ბ" ჯგუფი

29/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ბათუმი 2  ბათუმი

10

10

0

0

7

0

0

365

:

039

+326

47

2

პონტო  ქობულეთი

10

6

1

3

3

1

0

207

:

129

+78

30

3

არწივები  ზესტაფონი

10

4

2

4

1

2

0

119

:

153

-34

23

4

ბათუმი 3  ბათუმი

10

3

0

7

0

3

0

97

:

153

-56

15

5

არესი  ქუთაისი

10

2

2

6

0

2

0

103

:

323

-220

14

6

აია 2  ქუთაისი

10

2

1

7

0

3

0

122

:

216

-94

13

განრიგი  [თაბახზე ამოსაბეჭდად]
ქულათა ნიხრი
    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი