2020-21  |  ლიდერბეთის დიდი 10

 

13/06_2021 @ 14.49

დებულება  |  სტატისტიკა  |  ტრანსფერები

  I ეტაპი

შარშან  |  პრიზიორები და ფინალები

 

საჩემპიონო პლეიოფი

მეოთხედ’ფინალები

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

აკადემია #3

24:11

ლოკომოტ #6

22/05

16.00

რაგბი პლატო

დოლიძე

იუნკერები #4

27:29

ყოჩები #5

22/05

18.45

ავჭალა

ელოშვილი

ნახევარ’ფინალები

ბათუმი #2

ვერ შედგა

აკადემია #3

29/05

14.00

ბათუმი

დოლიძე

აია #1

ვერ შედგა

ყოჩები #5

29/05

17.00

ქუთაისი

ჭიჭინაძე

ბათუმი #2

28:13

აკადემია #3

05/06

14.00

ბათუმი

დოლიძე

აია #1

31:12

ყოჩები #5

05/06

17.00

ქუთაისი

ჭიჭინაძე

ფინალები

აკადემია #3

24:17

ყოჩები #5

11/06

17.00

რაგბი პლატო

დოლიძე

აია #1

16:13

ბათუმი #2

12/06

17.00

ქუთაისი

ჭიჭინაძე

ფრეზე    15 წუთიანი შესვენების შემდეგ – ორი დამატებითი 10 წუთიანი ტაიმი [ამათ შორის 2 წუთიანი შესვენებით]

თუ ისევ ფრეა, გამარჯვებულია გუნდი, რომელმაც ამ მატჩში [დამატებით დროიანად]:

ა)   გაიტანა მეტი ლელო;
ბ)   მიიღო ნაკლები ბარათი – ჯერ წითელი, მერე ყვითელი;
გ)   რომელსაც პლეი’ოფის დაწყებამდე მიენიჭა უკეთესი ნომერი

 

ზედა ექვსეულის საბოლოო კიბე

1 აია  ქუთაისი 2 ბათუმი  ბათუმი 3 აკადემია  თბილისი

4 ყოჩები  ბოლნისი 5 იუნკერები  კიკეთი 6 ლოკომოტივი  თბილისი

 

II ეტაპი

ზედა ექვსეული

15/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

10

8

0

2

4

0

0

304

:

160

+144

36

2

ბათუმი  ბათუმი

10

8

0

2

2

1

0

245

:

145

+100

35

3

აკადემია  თბილისი

10

5

0

5

1

2

0

204

:

232

-28

23

4

იუნკერები  კიკეთი  8

10

4

0

6

0

2

0

199

:

261

-62

18

5

ყოჩები  ბოლნისი  2

10

3

0

7

1

5

0

210

:

257

-47

18

6

ლოკომოტივი  თბილისი

10

2

0

8

1

4

1

171

:

278

-107

12

განრიგი  [თაბახზე ამოსაბეჭდად]
ქულათა ნიხრი
    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

 

ქვედა ექვსეული

16/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

10

8

0

2

6

1

0

419

:

123

+296

39

2

ლელო სარასენს  თბილისი

10

7

0

3

5

2

0

436

:

122

+314

35

3

არესი  ქუთაისი

10

5

1

4

1

2

0

225

:

212

+13

25

4

ვეფხვები  პატარძეული

10

4

0

6

3

1

0

350

:

255

+95

20

5

არმაზი  მარნეული

10

4

0

6

1

1

0

246

:

266

-20

18

6

ჯიქი  გორი

10

1

1

8

0

0

0

68

:

766

-698

6

განრიგი  [თაბახზე ამოსაბეჭდად]
ქულათა ნიხრი
    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
    პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

ვეფხვები, არმაზი და ჯიქი დაქვეითდნენ პირველ ლიგაში

დ10-ში ასვლა-დარჩენაზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

არმია  #2

6:26

არესი  დ#9

23/05

18.00

ავჭალა

გალუზინსკაია

არესი  #9

ვერ შედგა

არმია  #2

30/05

16.00

ქუთაისი'ხელ

.

არესი  #9

28:12

არმია  #2

06/06

16.00

ქუთაისი'ხელ

ელოშვილი

არესი დარჩა დიდ 10-ში