2021  |  რაგბი ევროპა

განრიგი

     რაზმი

     პირისპირ

     2020

     დასაბამიდან

17/06_2021 @ 10.56

29/05

XXII  სეზონი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

საქართველო

18

+47

14

/

04

105

:

58

4

-

0

 

2

2

რუმინეთი

9

-9

8

/

07

80

:

89

2

-

2

 

1

3

პორტუგალია

5

+1

10

/

12

86

:

85

1

-

2

 

1

4

რუსეთი

4

-12

0

/

04

24

:

36

1

-

1

 

0

5

ესპანეთი

2

-27

6

/

11

63

:

90

0

-

3

 

2

6

ჰოლანდია

0

=0

0

/

00

0

:

0

0

-

0

 

0

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;

+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]

                        ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება] წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ცალკე +1 ბონუსი = სლემის შესრულება [ხუთივე მატჩის მოგება]

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგი, [2] ამ მატჩში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;

                    სამ | მეტ გუნდში [3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგი

საქართველოს თარიღითა და დროით

კანონიკური განრიგი რომ აირია კოვიდის გამო მესამე სვეტი უთითებს რაუნდს, რომელსაც მატჩი ეკუთვნის

შაბ

06/03

I

პორტუგალია

16:29

საქართველო $

ლისაბონი

19.00

ნიეკი [იტა]

წარსული  |  23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

06/03

I

რუსეთი

18:13

რუმინეთი $

სოჭი

16.00

თევზაძე [საქ]

კვი

14/03

V

$ ესპანეთი

19:25

საქართველო

მადრიდი

15.45

ბრუსე [სფრ]

წარსული  |  23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

13/03

II

$ პორტუგალია

27:28

რუმინეთი

ლისაბონი

17.00

რამოზ [სფრ]

შაბ

20/03

III

რუსეთი

6:23

საქართველო $

კალინინ’გრადი

15.00

პიარდი [იტა]

წარსული  |  23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

20/03

III

რუმინეთი

22:16

ესპანეთი $

ბუკურეშტი

17.00

ამაშუკელი [საქ]

კვი

28/03

IV

საქართველო

28:17

რუმინეთი

თბილისი, მესხი

15.00

დუარტე [პორ]

წარსული  |  23 კაცი  |  ცოცხალი  |  რაუნდის ოქმები

შაბ

27/03

IV

პორტუგალია

43:28

ესპანეთი

ლისაბონი

19.00

კეირ [სფრ]

შაბ

29/05

==

ბელგია

21:23

ჰოლანდია

ვატერლოო

16.00

პიარდი [იტა]

შაბ

26/06

II

საქართველო

0:0

ჰოლანდია

თელავი, კავკასიონი

17.00

.

შაბ

03/07

II

ესპანეთი

0:0

რუსეთი

ალიკანტე

23.00

.

შაბ

10/07

III

ჰოლანდია

0:0

პორტუგალია

ამსტერდამი

17.00

.

შაბ

17/07

V

რუსეთი

0:0

პორტუგალია

ნიჟნი ნოვგოროდი

14.30

.

შაბ

17/07

I

ჰოლანდია

0:0

ესპანეთი

ამსტერდამი

17.00

.

.

6-7/11

IV

ჰოლანდია

0:0

რუსეთი

.

__.__

.

კვი

14/11

V

რუმინეთი

0:0

ჰოლანდია

.

__.__

.