2020  |  შემოდგომის ერთა თასი

06/12_2020 @ 20.16

საქართველოს დროით      ჩვენი 35’კაცა რაზმი  |  პირისპირ  |   მედიის ნობათი  ჩამოტვირთეთ!

მოთელვა

პარ

23/10

22.30

.

შოტლანდია

48:07

საქართველო

ედინბურგი

რუიზ [სფრ]

23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

შაბ

24/10

23.00

.

საფრანგეთი

38:21

უელსი

პარიზი

დიქსონ [ინგ]

კვი

25/10

18.00

.

ინგლისი

==:==

ბარბაროსები

ლონდონი

ადამსონ [შტლ]

ჯგუფური სტადია

#

""

სხვ

- მ-წ $

1

ინგ

13

+62

10

2

3-0

1

2

ირლ

8

+25

5

6

2-1

0

3

უელ

4

-16

3

10

1-2

0

4

საქ

0

-71

1

5

0-3 0

#

""

სხვ

- მ-წ $

1

სფრ

14

+66

10

5

3-0

2

2

შტლ

11

+32

8

8

2-1

3

3

იტა

5

-14

6

1

1-2

1

4

ფიჯ

0

-84

0

0

0-3

0

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;   +1 ბონუსი ($) მეოთხე ლელოს გატანა (პრემია) ანდა რვაზე ნაკლებით წაგება (ნუგეში)

ტოლობაზე: მთელ ტურნირში 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) გატანილი ლელო, 3) მიღებული ჯარიმა [?], 4) 12/11-ის რეიტინგი

ოფიციოზი_EN

პარ

13/11

23.00

ირლანდია

2  32:09  0

უელსი

დუბლინი

რეინალ [სფრ]

შაბ

14/11

16.45

იტალია

1  17:28  4

შოტლანდია $

ფლორენცია

პირს [ინგ]

შაბ

14/11

19.00

$ ინგლისი

6  40:00  0

საქართველო

ლონდონი

ოუენს [უელ]

23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

კვი

15/11

19.15

$ საფრანგეთი

4  28:00  0

ფიჯი

ვანი

ქარლი [ინგ]

შაბ

21/11

16.45

$ იტალია

4  28:00  0

ფიჯი

ანკონა

პუატ [სფრ]

შაბ

21/11

19.00

ინგლისი

2  18:07  1

ირლანდია

ლონდონი

გაიუზერ [სფრ]

შაბ

21/11

21.15

უელსი

2  18:00  0

საქართველო

ჰლანეჰლი

პირს [ინგ]

23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

კვი

22/11

19.00

$ შოტლანდია

0  15:22  1

საფრანგეთი

ედინბურგი

ბარნს [ინგ]

შაბ

28/11

17.45

$ შოტლანდია

4  28:00  0

ფიჯი

ედინბურგი

ბრეის [ირლ]

შაბ

28/11

20.00

უელსი

1  13:24  2

ინგლისი

ჰლანეჰლი

პუატ [სფრ]

შაბ

28/11

24.10

$ საფრანგეთი

5  36:05  1

იტალია

პარიზი

ოუენს [უელ]

კვი

29/11

18.00

ირლანდია

2  23:10  1

საქართველო

დუბლინი

რეინალ [სფრ]

23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

პლეი’ოფი

ფრეზე: ამ მატჩში 1) მეტი გატანილი ლელო ... ?) ორი 10’ ტაიმი ოქროს ქულამდე ... ??) ...

შაბ

05/12

16.00

VII

საქართველო

3  24:38  6

ფიჯი

ედინბურგი

ადამსონ [შტლ]

23 კაცი  |  რაზმები და მსაჯები  |  ოქმი

შაბ

05/12

18.15

III

ირლანდია

3  31:16  1

შოტლანდია

დუბლინი

ქარლი [ინგ]

შაბ

05/12

20.45

V

უელსი

5  38:18  2

იტალია

ჰლანეჰლი

ბარნს [ინგ]

კვი

06/12

18.00

I

ინგლისი

1  22:19  1

საფრანგეთი

ლონდონი

ბრეის [ირლ]

კიბე
  1. ინგლისი   2. საფრანგეთი   3. ირლანდია   4. შოტლანდია
  5. უელსი   6. იტალია   7. ფიჯი   8. საქართველო