2021-22  |  "რაგბი ევროპის" ზე’თასი

  ჩვენი რაზმი

26/09_2021 @ 16.08

25/09

აღმოსავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

ენისეი კრასნოიარსკ [რუს]

10

+39

9

/

3

66

:

27

2

-

0

 

2

2

შავი ლომი [საქ]

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

 

0

2

თელ’ავივ ჰით [ისრ]

0

=0

0

/

0

0

:

0

0

-

0

 

0

4

ლოკომოტივ პენზა [რუს]

0

-39

3

/

9

27

:

66

0

-

2

 

0

26/09

დასავლეთი

სხვ

ლელო

გატ

:

გაშ

-

*ფ

$

1

ლუზიტანუშ [პორ]

9

+22

6

/

2

54

:

32

2

-

0

 

1

2

დელტა [ჰოლ]

6

+15

9

/

6

55

:

40

1

-

1

 

2

3

ბრასელზ დევილზ [ბელ]

4

-15

6

/

9

40

:

55

1

-

1

 

0

4

კასტიჯა’ი’ლეონ იბერიანს [ესპ]

1

-22

2

/

6

32

:

54

0

-

2

 

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0
+1 ბონუსი [$] = პრემია [მეტოქეზე სამით მეტ ლელოს გატან]
                    
ან ნუგეში [რვაზე ნაკლებით წაგება]
წაგებული ერთბაშად 2 ბონუსს ვერ აიღებს!

ტოლობაზე: ორ გუნდში:  [1] პირისპირ შედეგები, [2] ამ მატჩებში გატანილი ლელოები; [3] სხვაობა მთელ ტურნირში,
                                         [4] გატანილი ლელო მთელ ტურნირში, [5] გატანილი ქულა მთელ ტურნირში;
                     სამ | მეტ გუნდში
[3] მუხლიდან

ოფიციოზი_EN     განრიგი  |  მსაჯები  |  წესრიგი

საქართველოს თარიღითა და დროით

კანონიკური განრიგი რომ აირია კოვიდის გამო მესამე სვეტი უთითებს რაუნდს, რომელსაც მატჩი ეკუთვნის

შაბ

18/09

I

$ დელტა

34:13

დევილზ

ამერსფორტი

17.30

ატორასაგასტი [ესპ]

.

.

I

$ ლუზიტანუშ

34:19

იბერიანს

ლისაბონი

20.00

დიუფორ [სფრ]

კვი

19/09

I

$ ენისეი

22:06

ლოკომოტივ

კრასნოიარსკი

15.00

იონესკუ [რუმ]

შაბ

25/09

II

ლოკომოტივ

21:44

ენისეი $

პენზა

17.30

სკიპანი [იტა]

.

.

II

დევილზ

27:21

დელტა $

ბრიუსელი

20.00

შერბან [რუმ]

კვი

26/09

II

$ იბერიანს

13:20

ლუზიტანუშ

ვაიადოლიდი

14.00

თევზაძე [საქ]

შაბ

16/10

I

შავი ლომი

0:0

თელ’ავივ ჰით

თბილისი

17.00

_ [_]

შაბ

23/10

III

ლოკომოტივ

0:0

შავი ლომი

პენზა

19.30

_ [_]

.

.

III

ენისეი

0:0

თელ’ავივ ჰით

მოსკოვი

15.30

_ [_]

.

.

III

დელტა

0:0

ლუზიტანუშ

ამერსფორტი

17.30

_ [_]

კვი

24/10

III

დევილზ

0:0

იბერიანს

ბრიუსელი

14.30

_ [_]

შაბ

30/10

IV

ენისეი

0:0

შავი ლომი

მოსკოვი

17.00

_ [_]

.

.

IV

დელტა

0:0

იბერიანს

ამერსფორტი

17.00

_ [_]

.

.

IV

დევილზ

0:0

ლუზიტანუშ

ბრიუსელი

__.__

_ [_]

კვი

31/10

IV

ლოკომოტივ

0:0

თელ’ავივ ჰით

პენზა

__.__

_ [_]

შაბ

04/12

V

შავი ლომი

0:0

ლოკომოტივ

თბილისი

16.00

_ [_]

.

.

V

ლუზიტანუშ

0:0

დევილზ

ლისაბონი

19.00

_ [_]

.

.

V

თელ’ავივ ჰით

0:0

ენისეი

თელ’ავივი

22.00

_ [_]

კვი

05/12

V

იბერიანს

0:0

დელტა

ვაიადოლიდი

14.30

_ [_]

შაბ

11/12

VI

შავი ლომი

0:0

ენისეი

თბილისი

17.00

_ [_]

.

.

VI

იბერიანს

0:0

დევილზ

ვაიადოლიდი

14.00

_ [_]

.

.

VI

ლუზიტანუშ

0:0

დელტა

ლისაბონი

19.00

_ [_]

.

.

VI

თელ’ავივ ჰით

0:0

ლოკომოტივ

თელ’ავივი

22.00

_ [_]

შაბ

18/12

II

თელ’ავივ ჰით

0:0

შავი ლომი

თელ’ავივი

22.00

_ [_]

2022

_

__/04

ნფ

აღმ #1

0:0

დას #2

_

__.__

_ [_]

_

__/04

ნფ

დას #1

0:0

აღმ #2

_

__.__

_ [_]

_

__/05

_

0:0

_

*

__.__

_ [_]

* ფინალს უმასპინძლებს გუნდი, ვისაც ჯგუფში უკეთესი შედეგი ექნება